Agjenti, Sergio Barila ka kaluar tërë mëngjesin sot në zyrat e Milanit, ku ka biseduar për largimin e klientit të tij nga San Siro, Carlos Bacca.

Lojtari nuk është i lumtur në Milan dhe dëshiron të transferohet te ndonjë skuadër tjetër, shkruan Calciomercato.

Milan shpreson që do të përfitojë 25 deri në 30 milionë euro nga shitja e Baccas, i cili në 74 ndeshje ka shënuar 34 gola.

Artikulli paraprakSuper Gonzalo Higuain: Vetëm një hap larg rekordit të legjendave Del Piero – Trezeguet
Artikulli tjetërLRF Prishtinë: Rezultatet dhe tabelat pas javës së 18-të