Tottenham po punon mjaftë mirë apo më saktë zyrtarët e klubit. Për të mos pasur probleme më vonë apo muajve të ardhshëm për lojtarët e tyre, ata po ua vazhdojnë kontratat. Pas Eriksen, Dier, Alli dhe Rose, këtë herë kontratën e ka vazhduar edhe Kyle Walker i cili nënshkrojë deri më 30 qershor 2021.

 

 

 

Artikulli paraprakNë janar Guardiola sërish do të shqetësojë Juventusin
Artikulli tjetërIbra i ka borxh PSG a jo e kundërta!!!