Talenti i tij në fushën e blertë nuk është diskutuar asnjëherë, por duket se sulmuesi i Uruguajit, Luis Suarez ka talent edhe të aktëroj.
Në fakt, anëtari i Barcelonës ka realizuar një videoreklamë shumë interesante në shtetin e tij, duke e treguar karaterin dhe temperamentin që e ka në futboll edhe në punë.
Shikone me vëmendje.

Artikulli paraprakRonaldo i ka treguar Zidane se kush duhet të transferohet te Reali
Artikulli tjetërFOTO/ Raul Gonzalez rikthehet te Real Madrid