Cristiano Ronaldo po kush tjetër. I madhi dhe i papërsëritshmi shënoi golin e barazimit (1:1) në Santiago Bernabeu. Reali afër gjysmëfinales.

Artikulli paraprakVardy i jep shpresë Leicester City-t (Video-goli)
Artikulli tjetërSergio Ramos autogol, vazhdimet e mundshme (Video-goli)