José Mourinho u shkarkua nga Tottenham, derisa klubi anglez po kërkon një trajner për sezonin e ardhshëm.

Sigurisht se janë disa emra në listën e Spurs, por duket se gjermani Julian Nagelsmann do të ishte më i preferuari dhe në pole position, përcjell Korneri.net

Sipas The Sun, në fakt, pasi mohoi kontaktet me Bayern Munich, trajneri i ri i Leipzig do të ishte kandidati kryesor për të zënë stolin e Spurs sezonin e ardhshëm. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here