Sigurisht se të gjithë e dinë se për kë bëhet fjalë në këtë fotomontazh të bukur e cila në mënyrë ironike i drejtohet trajnerit portugez Jose Mourinho.

Ai dhe Manchester United pësuan disfatën e tretë me radhë, dy në Premier League dhe një në Europa League, dhe padyshim se tifozët e “djajëve të kuq”, janë shumë të zhgënjyer me Mourinhon.

Në këtë fotomontazh është bërë një mix në mes portugezit dhe ish-trajnerit të këtij klubi Louis Van Gaal, që sipas të gjithë dallimi është shumë i vogël me mënyrën e lojës së United.

 

 

Artikulli paraprakGarë fantastike në Singapur, Rosberg fitues
Artikulli tjetërPep gjuan me shigjetë sërish!