Drenica është përforcuar mjaftë shumë gjatë këtij dimri.

Derisa skuadra nga Skenederaj po e kalon fazën e fundit përgatitore në Durrës, kjo nuk i ka penguar zyrtarëve të klubit që të punojnë për prurje të reja, shkruan Korneri.net

Drenica ka.sjell nga Sportimg Braga B, brazilianin Denilsson Silva, i cili i është bashkuar ekipit në Durrës, dhe kjo foto vjen pikërisht nga atje. Sulmuesi 23-vjeçar atje ka shënuar 6 gola dhe 2 asistime. Sonte në mbrëmje më së largu nesër, lojtari do të prezantohet edhe zyrtarisht. /Korneri.net

Artikulli paraprakMbyllet miqësorja Gjilani-Drenica
Artikulli tjetërSavePorno Library And Related Porn Sites