Diar Miftaraj transferohet FC Ballkani.

Mesfushori i palodhshem, vendosi që karrierën ta vazhdojë te Ballkani, pas aventurave te FC Besa, FC Prishtina dhe së fundi FC Drenica, ahkruan Korneri.net

Megjithatë, nga sot apo më saktë dyborë më parë ai ra dakord t’i bashkohet klubit nga Theranda, ku foto në fjalë e dëshmon marrëveshjen e tij me presidentin Arsim Kabashi (Cima). /Korneri.net

Artikulli paraprakTheo Hernandez, ka barazuar rekordin e disa legjendave të Milanit
Artikulli tjetërVirtual Info Rooms: Ground breaking Management