Lajmi i fundit deri diku mund të jetë i gëzueshëm për tifozët e Milanos.

Milan dhe Spartak Moska janë dakorduar që sulmuesi francez, Mbaye Niang të transferohet në Rusi, shkruar Korneri.net.
Pas disa ditë bisedimesh në mes palëve, më në fund u arrit marrëveshja për shifrën 18 milionë euro të cilat Milan do të ketë në ddispozicion për ta realizuar transferimin e shumëpritur, Belotti ose Aubameyang.
Sipas Milaneës, Niang të premtën do të udhëtojë në Moskë për t’i kryer vizitat mjekësore. /Korneri.net

Artikulli paraprakSuarez një muaj jashtë
Artikulli tjetërShevchenko lëshon “bombën”: Ky Milan është i improvizuar!