Kur kanë mbetur vetëme dhe katër xhiro deri në fund të edicionit në Vala Superligën e Kosovës në futboll, këtë mesjavë mund të zgjedhet edhe çështja e titullit të kampionit në rast se Feronikeli mposht Besën në Pejë dhe Feronikeli nuk fiton apo barazon me Llapin në Podujevë, shkruan Korneri.net.
Gjithsesi, fatin e këtij edicioni do ta mësojmë të mërkrën në mbrëmje pas përfundimit të të gjitha ndeshjeve të xhiros së 30-të, ndërsa tri të fundit do të zhvillohen në të njëjtën kohë dhe me terminin e ri nga ora 17.00, mëson Korneri.net.

Artikulli paraprakTifozët në ndeshjen Genoa – Inter: Faleminderit Edi Rama për marihuanën (FOTO)
Artikulli tjetërInter nuk heq dorë nga njëri prej tyre që mund të pasurohen shumë