Një tjetë përforcim i rëndësishëm te FC Liria.

Duke e parë situatën e vështirë në renditjen tabelare, dhe dëshirën e skajshme për të m ijetuar, skuadra e madhe prizrenase po punon fuqishëm për tu përforcuar me lojtarë të huaj, shkruan Korneri.net

Mesfushori defanziv i cili mund të luaj edhe qendëmbrojtës, senegalezi 23-vjeçar, Mamadou Cissokho, arriti mbrëmë në Kosovë, dhe nga sot ai do të jetë pjesë e Lirisë pêr gjashtë muajt e ardhshëm, duke u munduar t’ia zgjatë dorën klubit të njohur kosovar.

Ciasokho i ka kryer vizitat mjekësore në Kosovë, dhe menjëherë është nis për në Prizren, për ta filluar aventurën e tij të re te FC Liria. /Koeneri.net

Artikulli paraprakGjetë i turpshëm i tifozit, e ngacmon Ocampos-in, në prapanicë!!!
Artikulli tjetërStivi Frashëri përforcon Lirinë