Ylli brazilian i Liverpool, Philippe Coutinho është objektivi kryesor i Barcelonës për afatin kalimtar të kësaj vere.

Sipas të përditshme sportive katallane, Sport, ekipi i Barcelonës është duke e bërë gati ofertën për ish anëtarin e Interit.

Thuhet se Barcelona do t’i ofroj ekipit nga Premierliga 51 milionë funte (60 milionë euro) për Coutinhon./Korneri.net.

Artikulli paraprakKy lojtar i futë në “luftë” Realin dhe Barcën
Artikulli tjetërKylian Mbappe: Pas 2 muajve e gjysmë do të marrë një vendim….