Në një intervistë për “Marca-n”, sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka thënë se transfemi i Neymar te Real Madrid nuk do të ndodhë, shkruan “Korneri.net”.

“Unë e njoh dhe e di se si është Neymar. Për momentin unë nuk e shoh atë duke luajtur për Real Madridin”, tha ai.

Javët e fundit është folur vazhdimisht për një kalim të mundshëm të Neymar nga PSG në Real Madrid gjatë verës së ardhshme./Korneri.net.

Artikulli paraprakA është ky sinjal për fundin e shkëlqimit të Ronaldo-s?
Artikulli tjetërFormacioni i javës në Bundesligë, ylli i Bayern Munchen vlesohet me notën më të lartë….