Sipas raporteve të “Le Parisien”, Neymar u detyrua të largohet nga shtëpia që kishte marrë me qira e parë të përvojës parizianë për arsye sigurie.

Në fakt, disa kurreshtarë kanë kaluar shpesh gardhin e shtëpisë për t’u përpjekur të takojnë brazilianin, i cili tani do të shkojë në një apartament tjetër të ngjashëm me të parin (pesë kate dhe 1000 metra katrorë në dispozicion), ku ylli i PSG-së mund ta kontrollojnë më mirë situatën dhe sigurinë brenda shtëpisë./Korneri.net.

Artikulli paraprakThuram, objektivi serioz i Juventusit!
Artikulli tjetërTë dy janë të dyshimtë për derbin e zjarrtë kryeqytetas