Mbrojtësi legjendar i Manchester United, Gary Neville, është i habitur se si Pogba dhe Herrera ishin kaq të dobët në humbjen e sontme të United nga Chelsea me rezultat 4-0.

“Ishte e tmerrshme prej Pogbas dhe Herreras. Kante ecte i papenguar mes tyre. Ata janë mesfushorë të qendrës”, deklaroi Neville, e që goli e parë të Cheslea e konsiderohej hajgare.

Artikulli paraprak“Fantastikët” e Leipzig: Nga Bundesliga 2, hije e Bayern Munchen
Artikulli tjetërE jashtëzakonshme: Gjyqtari kosovar më zë “magjik”, aktiv edhe në ahengje [VIDEO]