Njihet si ndër portierët më të mirë në botë.

Manuel Neuer nuk dihet a do të mbetet edhe gjatë apo jo në Bayern Munich, por pa dyshim mbetet njëri prej portierëve më të mirë botëror në dekadën e fundit, përcjell Korneri.net

Një video interesante nga klubi bavarez po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale, ku është krahasuar një maqorr dhe pritjet e tij, me prithet e portierit gjerman Neuer. /Korneri.net

Artikulli paraprakPremier League, raste të reja me Covid 19
Artikulli tjetërMiratohet protokolli i hartuar nga Federata dhe Liga, klubet italiane nisin stërvitjen në grup