Julian Draxler ka folur për të ardhmen duke përjashtuar largimin nga Paris Saint-Germain. Por sulmuesi anësor la të hapur mundësinë e një rikthimi në Bundesligë pasi Bajerni kërkon me çdokush të marrë shërbimet e tij.

“Nuk po mendoj të largohem nga klubi në dimër apo verë. Unë jam në mes të sezonit me PSG tani dhe unë jam i përqendruar në qëllimet e larta që kemi. Tani nuk është një moment i mirë për të menduar për të ardhmen time. Por, sigurisht, Bundesliga është gjithmonë interesante ” tha Draxler shkruan Marca, raporton SYRI.net.
Gjermani i cili u bashkua me parizianët në janar nga Wolfsburg

Artikulli paraprakTifozi i parë i “Dardanëve” Luli, u bënë thirrje publike…
Artikulli tjetërFriksohen kompanitë e basteve/ E pabesueshme se çfarë ka ndodhur me kofiçentët e Turqi-Shqipëri