Leite Kaka sërish te Milan.

Kjo tashmë nuk është fshehtësi spese dëshira e brazilianit është që për herë të tretë të jetë pjesë e klubit të madh italian, edhe pse këtë herë ndoshta në rolin e drejtuesit pavarësisht se ka thënë vet që mund edhe të luaj për disa muaj, shkruan Korneri.net.

Pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes Milan-Austria Vienë (5:1), Kaka doli me mikrofon në dorë dhe i përshëndeti tifozët rosonerë, duke u thënë me plot zemër “Milan është zemra dhe shtëpia ime. Jam krenar që jam sërish këtu mes jush. Ju jeni tifozët më të mirë në botë. Forza Milan”. /Korneri.net

Artikulli paraprakEuropa League: Shkëlqejnë Skënderbeu, Milan, Atalanta dhe Lyon
Artikulli tjetërINTERESIM I MADH NGA MEDIAT E HUAJA PËR TË PËRCJELL NDESHJEN KOSOVË – LITUANI