Në një ndeshje kampionale në Iran, është ekzekutuar një penallti e ngjajshme me atë që kishin ekzekutuar Messi dhe Suarez.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakMuajt e fundit në “Ehihad”, Everton dhe West Ham pas tij…
Artikulli tjetërTrepça 89′ me “poker” në çerekfinale