Ndryshim i momenteve të fundit.

Pak minuta pa nis neshja Ferizaj-Trepça’89 trajneri i Ferizajt, Burim Qerkini, u desht të bëjë një zëvendësim të detyruar, shkruan Korneri.net

Në vend të lojtarit maqedonas Filip Stojanovski i cili sipas asaj që morëm vesh, u largua pasi pësoi një lëndim të lehtë gjatë nxemjes, kurse në vend të tij u inkuadrua Burim Qerkini. Në Ferizaj ka shi, dhe mund t’iu vështirësoj punën lojtarëve. /Korneri.net

Artikulli paraprakPSG lëshon Neymar te Barcelona
Artikulli tjetërXavi e vazhdoi kontratën me skuadrën e tij, por e ka në klauzolë e tij të lirohet për Barcelonan