Spektakël, dramë, bukuri, raste dhe nëntë gola në Artemio Franchi. Ndeshje si kjo nuk mund të shihni shpesh, andaj ju preferojmë  që t’i shikoni golat e duelit të paparë Fiorentina-Inter 5:4.

 

Artikulli paraprakHaxhi Krasniqi mposhtet nga Arthur Abraham
Artikulli tjetërPo rikthehet në shtëpi?!