Pa golit te shenuar nga Liria nga penalltia ne minutat e fundit me ane te Fillim Guraziut, tifozte Drites, “Intelektualet”, sulmuan gjyqtarin anesor te ndeshjes, dhe per momentin ndeshja eshte nderprere, pasi ka nderhyre per momentin policia vendore. Ka te lenduar nga te dyja palet.

Ka edhe 3 minuta deri ne fund te ndeshjes.

Artikulli paraprakLlapi tregohet i fortë edhe ndaj Prishtinës, fitoi në Obilic
Artikulli tjetërSupergol i Granit Xhakes (Video)