Në derbin e xhiros së 15-të në Premier League, Manchester United fitoi në udhëtim te Arsenali në Londër, por edhe pse mori tre pikë të vlefshme në këtë takim Jose Murinho mori edhe lajmin e hidhur për ndeshjen e xhiros së ardhshme ndaj Manchester City, shkruan “Korneri.net”.

Kur kishin mbetur vetëm edhe pak minuta lojë deri të fundi i ndeshjes, Pogba bëri një ndërhyrje brutale ndaj Bellerin dhe u ndëshkua me karton të kuq, kështu që ai penalizoi vetën për derbin e Manchesterit, kështu që Mourinho duhet të bëjë rrotacion në mesfushë pa reprezentuesin francez./Korneri.net.

Artikulli paraprakÇka i tha Mourinho, De Geas pas fitorës ndaj Arsenalit?
Artikulli tjetërRonaldinho në romancë me bukuroshen sexy [FOTO]