SHPËRNDAJE

Nga Spanja vjen një lajm interesant.

Sipas “Don Balon”, sezonin e ardhshëm Keylor Navas, i PSG dhe ekipin kombëtar të Kosta Rikës, në fakt mund të vesh fanellën bardh e zi të Juventusit, përcjell Korneri.

Portieri është kontaktuar direkt nga miku i tij dhe ish shoku i skuadrës në Real Madrid, Cristiano Ronaldo, dhe nuk do të shpërfillte idenë e transferimit në Torino, sepse jo i konfirmuar mirë lajmi, thuhet se Navas me dëshirën më të madhe do të luante për kampionin italian. /Korneri.net