Një transferim befasues në orët e fundit nga skuadra italiane Lazio.

Në orët e vona të së mërkurës, Igli Tare arriti të kryej një tjetër transferim shumë të mirë dhe interesant pasi nga Valencia ka sjell reprezentuesin e famshëm portugez, Luis Nani shkruan Korneri.net.

Nani në orëa 08.30 të mëngjesit të sotëm ka arritur në kryeqytetin italian për t’i kryer vizitat mjekësore të cilat i kaloi me mjaftë sukses, dhe gjatë ditës më së largu deri në ora 18.00, ai do të nënshkruaj kontratë edhe zyrtarisht kur edhe do të prezantohet para gazetarëve. Fjalët e para të Nani ishin, “Forza Lazio”. /Korneri.net

Artikulli paraprakLiverpool blen lojtar nga Arsenali pas plot 26 viteve
Artikulli tjetërZYRTARE/ Interi ‘shpërthen’ në fund të merkatos, transferon një tjetër lojtar