Më në fund mund të quhen si të përmbyllura negociatat në mes zyrtarëve të Milanit dhe atyre të Villarreal për mbrojtësin Mateo Musacchio, i cili që tani mund të konsiderohet lojtar i 18-herë kampionit italian, mëson “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, për Musacchio Milan do të duhet ti paguajë Villarrealit 18 mln euro, plus bonuse në rast se mbrojtësi tregon formë të mirë në edicionin e parë te Milani./Korneri.net.

Artikulli paraprakLewa për herë të parë bëhet baba….
Artikulli tjetërMourinho: Një ditë mund të kthehem te Interi