Duhej të ishte titullar ndaj Genoas.

Për shkak një shqetësimi të lehtë muskulor, Theo Hernandez, nuk luajti mbrëmë në Marassi, andaj Stefano Pioli nuk e inkudroi në lojë pasi mori vërejtjen nga mjekët e klubit që e këshilluan trajnerin të mos rrezikojë me francezin, përcjell Korneri.net

Situata duket se është nën kontroll me Hernandez që sot do t’i bashkohet ekipit në stërvitje ndërsa të dielën do të jetë në fushë kundër Sasuolos në “Mappei Stadium”, përballje në të cilën trajneri shpreson të ketë në dispozicion edhe sulmuesin Ibrahimovic dhe mbrojtësin Kjaer. /Korneri.net

Artikulli paraprakFree involving command Strikes Gambling organization Affiliated Articles
Artikulli tjetërBayern i rekordeve, e barazoi suksesin e vitit 1981