Zinedine Zidane ka zbuluar emrat e futbollistëve të Real Madridit që do të mungojnë ndaj Granadas.
 Zinedine Zidane ka zbuluar emrat e futbollistëve që do të mungojnë ndaj Granadas.

“Fabio do të jetë me ne nesër”, ka deklaruar Zidane. “Pepe është shumë i mirë dhe unë mendoj se javën e ardhshme do të jetë me ne plotësisht. Nesër nuk do të jetë me ne as Varane.”, ka theksuar Zidane në konferencë për media.

Përveç Pepes dhe Varenes, Real Madrid ndaj Granadas do të jetë edhe pa dy yjet e skuadrës Gareth Balen e lënduar dhe Cristiano Ronaldon, i cili do të pushoj shkaku i kartonëve të verdhë.

Artikulli paraprakNë Turqi gati të përurohet ‘stadiumi ëmbëlsirë’ (FOTO)
Artikulli tjetërVideo / 15 vite nga dita e makthit më të tmerrshëm të Interit…