Për momentin është i papunë.

Jose Mourinho është shkarkuar nga stoli i skuadrës angleze Tottenham, dhe sigurisht se nuk do të pret shumë gjatë të mbetet jashtë futbollit, shkruan Korneri.net

Portugezi është intervistuar nga “the Times” ku ka deklaruar se nuk do të ishte aspak kundër që të pranonte punë në ndonjë klub (rival) të Interit. “Me Interin i fitova të gjitha, dhe ekziston një lidhje speciale, por nëse një ditë më fton ndonjë rival i Interit në Itali, nuk do të mendoj dy herë. Unë jam një profesionist” tha Mourinho që ia uroj Interit titullin e kampionit. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here