Të gjithë e njohin si person nercisoid, sepse mendon qe vetëm ai di dhe e ka gjithmonë të drejt.

Liverpool e mposhti Tottenham-in, me rezultat 2-1, por me plot meritë pasi pati më shumë nga loja, dhe statistikat flasin vet, shkruan Korneri.net

Reds kishin posedimin e topit 76% -24, pati 17 gjuajtje kundrejt 8, e fitoi ndeshjen, kurse në fund Mourinho i tha homolugut të tij Klopp, se humbi skuadra më e mirë, me çka gjermani nuk u pajtua.

Cili është mendimi i juaj? /Korneri.net

Artikulli paraprakBarazimi ndaj Genoas, Pioli: Po pësojmë shumë gola, duhet të shtrëngojmë dhëmbët. Ja dhurata që dua për Krishtlindje
Artikulli tjetërThirteen Greatest Dirty Cam Sites