Milan ka tubuar vetëm 13 pikë në nëntë xhiron e deritanishme, derisa renditet në vendin e njëmbëdhjetë në Serie A.

Nëse skuadra vazhdon me paraqitje të dobëta, trajneri Vincenzo Montella mund të mbetet pa punë shumë shpejtë.

Sipas Tuttosport, drejtuesit e Milanit janë duke menduar për trajnerin e ri dhe kanë tre opsione. Fjala është për Walter Mazzarrin, Paulo Sousan dhe Gennaro Gattuson./Korneri.net.

Artikulli paraprak‘Çmenden’ kinezët e Interit! Ofertë të jashtëzakonshme shkëmbimi PSG-së
Artikulli tjetërAs Gani Sejdiu nuk e bën Trepçën ’89 me “fytyrë” kampioni