Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, pas seancës së sotme stervitore foli shkurt para gazetarëve për humbjen e mbrëmshme nga Roma.

“Mbrëm nuk kishim fat edhe pse mund të kishim nxjerrë një pikë nga “Olimpico”. Niang nuk ishte i saktë për herë të dytë radhazi dhe ai më nuk do të godasë penalltitë, pasi Milan ka lojtarë që kanë saktësinë e duhur nga goditja e 11 metrave”, u shpreh Montella.

Artikulli paraprakFenerbahce bën shoping në Manchester!
Artikulli tjetërJuventus ka gjetur mesfushor në Premier League