Vincenzo Montella nuk do të jetë më trajner i Milanit.

Gjatë një interviste për “Gazzetta Dello Sport”, tekniku italian nuk fshehu dëshirën e madhe për të drejtuar Kombëtaren “Axurre”.

“Nuk e kam menduar fare për momentin dhe nuk kam marrë asnjë telefonatë. Do të më pëlqente shumë, por nuk është momenti për t’i dhënë përgjigje kësaj pyetjeje”, u shpreh ai.

Artikulli paraprakE mbani mend Andre Villas Boas largohet nga kjo skuadër!
Artikulli tjetërBuzëqesh Man City, Sane ka marr këtë vendim