Prishtina po bëhet gati të luaj dneshjen ndërkombëtare me skuadrën Lincoln Red Imps.

Kaltër e bardhët kërkojnë fitoren në këtë due,e çdo kush pasi rivali i kryeqytetasve nuk është shumë i fortë dhe i denjë sa duhet, andaj fitorja për Prishtinën është prioritet, shkruan Korneri.net

Por, ajo që bie në sy në portalin Livescore që jep rezultatet në kohë reale, dhe formacionet zyrtare para ndeshjeve, ka bërë një gabim që sigurisht mund t’iu falet.

Aty vërejtëm se trajner i Prishtinës qenka ende Mirel Josa e jo Armend Dallku. Gabim, por dikush duhet t’iu tregoj. /Korneri.net

Artikulli paraprakPërforcimi më i ri i Lirisë
Artikulli tjetërAs Prishtina nuk luan sonte, dhe rrezikon pezullimin e njëjtë si Drita