Festa në “Riza Lushta” tashmë ka filuar akoma pa nisur ndeshja ndërmjet Trepçës ’89 dhe Feronikelit e që është ndeshka e fundit për këtë edicion në stadiumin buzë Ibri.

Në këtë momente në “Riza Lushta” janë duke u shpërblyer ekipet e reja të klubit, të cilat sikurse seniorët janë shpallur kampion këtë edicion./Korneri.net.

Artikulli paraprakTakim vendimtar Conte-Abramovich, përforcime apo divorcim?
Artikulli tjetërRonaldo tregon kush e largoi nga Reali