Gëzimi më i madh në jetë.

Të jesh prind dhe ta kesh një fëmijë të shëndosh, është mrekullia më e madhe në jetë, andaj duhet të jesh pëgjithmonë falënderues te Zoti, që ta ka fal një pasardhës, shkruan Korneri.net

Pa asnjë dyshim njeriu më i lumtur në këto momente është Milot Rashica, i cili u bë baba për herë të parë. Gruaja e tij solli në jetë një djal të bukur dhe të shëndosh, ndoshta një futbollist të ardhshëm ashtu siç është babi i tij.

Redaksia jonë ia uron Milotit lindjen e djalit, duke i dëshiruar jetë të gjatë, plot shëndet, fat dhe sukese në jetë. /Korneri.net

Artikulli paraprakA Knight of the Coast by Libba Bray – An Overview
Artikulli tjetërEdhe Feronikeli i kthehet stërvitjeve