Mëngjesin e sotëm raportuam në mediat turke për interesimin e Besiktasit për Ante Rebic, ndërsa tashmë nga Italia kanë mbërritur informacione se sa shumë kërkon Milani për ish-reprezentuesin kroat.

Tashmë ka kohë që Milan po mendon ta shet lojtarin që ishte në gjumë të thellë në dy edicionet e fundit, por edhe i pafat, pasi shumë shpesh u lëndua dhe nuk ishte i gatshëm për akcion, andaj ka ardhur koha që të shitet, përcjell Korneri.net

Nëse gjiganti turk dëshiron të përfundojë punën, do të duhet të paguajë nga shtatë deri në tetë milionë euro në llogarinë e klubit të Milanit, përndryshe nuk ka bisedime të mëtejme. /Korneri.net

Artikulli paraprakRamos pran kalimit te skuadra e tij e zemrës
Artikulli tjetërPSG u takua me spanjollin Arteta