Sot është dita e fundit e merkatos së dimrit dhe skuadra të ndryshme po mundohen të përfitojnë sa më shumë për të bërë përforcimet e nevojshme.

Pak minuta më parë klubi i Romës ka nxjerrë në shitje mesfushorin e talentuar, Gerson për të cilin ka vendosur çmimin 25 milionë euro, shkruan “Calciomercato.it”.

Kohët e fundit përveç Lilles në Francë është interesuar edhe skuadra e Milanit, por duhet të presim zhvillimet e mëtejshme të ditës së sotme.

Image

Artikulli paraprakFOTO/ Zbulohen dy përforcimet në fund të sezonit për Real Madridin
Artikulli tjetërAlarmante, 50 futbollistë diagnostikohen me kancer