Sipas raporteve më të fundit në mediat italiane, mbrojtësi anësor, Ricardo Rodriguez, do të kryej vizitat mjekësore brenda 24 orëve te Milan, shkruan “Korneri.net”.

Rodriguez anëtar aktual i skuadrës gjermane Wolfsburg, do të jetë përforcimi i tretë i madh i 18 herë kampionit italian, pas Mussachio dhe Kessie./Korneri.net.

Artikulli paraprakBale largon dyshimet: Do të qëndroj te Reali
Artikulli tjetërInteri përbyll bisedimet me trajnerin e ri në Kinën e largët