Milani kthehet në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë e grupit është caktuar në Anfield kundër Liverpoolit të Mërkurën më 15 Shtator, kur Interi do të përballet me Real Madridin në San Siro.

Rossonerët do të kthehen për të parë yjet e vet përsëri kundër Atletico Madrid, skuadra e fundit me të cilën ata luajtën më 19 shkurt 2014: takimi është caktuar për të martën, 28 shtator, përcjell Korneri.net

Milani ka çmime shumë më të shtrenjta se Inter. Kur shikon çmimet nuk mund të besosh sa kushton një biletë në pjesëne  tifëve Ultras (unaza e dytë blu dhe jeshile): 48 euro për Nerazzurrët kundrejt 119 për Rossonerët, më shumë se dyfish (gati 2.5 herë më shumë)!

Këtu janë çmimet për ndeshjet e Milan në shtëpi në Ligën e Kampionëve kundër Atletico Madrid, Porto dhe Liverpool:

Stenda e parë portokalli qendrore 390 €

Stenda e parë portokalli 310 €

Karriga qendrore portokalli (X) 340 €

Karriga qendrore portokalli Primo 310 €

Karriga Primo portokalli 260 €

Portokalli e parë 199 €

Ana e parë portokalli 149 €

E para jeshile 139 €

Familja e parë e gjelbër 139 €

Bluja e parë 139 €

E kuqja e dytë qendrore 149 €

Ana e dytë e kuqe 129 €

Portokalli e dytë qendrore 139 €

Ana e dytë portokalli 129 €

E gjelbër e dytë 119 €

Blu e dytë 119 €

E kuqja e tretë qendrore 89 €

Ana e tretë e kuqe 89 €

E gjelbër e tretë 69 €

Blu e tretë 69 €. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here