Milan po mendon për edicionin e ardhshëm.

Në rast se kuakifikohet në Champions League, do të ishte kulmi i një stinori të çuditshëm, pasi Rossonerët pjesën më të madhe të kampionatit ishin të oarët, u shpallën kampion vjeshtor, por tash po rrezikojnë edhe së paku vendin e katërt, shkruan Korneri.net

Gazzetta dello Sport, shkruan sot se Milan po i ofron Udineses para kesh dhe norvegjezit Jens Petter Hauge. Argjentinasi i talentuar shitet vetëm për 40 milionë euro, që natyrisht Milan do të tentojë ta zvogëlojë në 35, dhe me ofrimin e talentit norvegjez që konsiderohet 12 milionë euro, t’i bie çmimi i De Paul përvrreth 23 milionë euro. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here