Sipas raporteve më të fundit të “Sport Italia” Fassone dhe Mirabelli e kanë bllokuar sulmuesin e Sunderlandit, Fabio Borini, i cili me gjasa të mëdha mund ti zbarkojë brenda pak ditëve në “Milanello”, shkruan “Korneri.net”.

Menaxheri i Borinit është takuar me drejtuesit e Milanit në lidhje me rikthimin e futbollistit në Serie A.

Por, për t’u realizuar kjo pritet largimi i një prej sulmuesve të tanishëm nga skuadra nga San Siro, Bacca ose Lapadula./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Etrit Berisha te Feronikeli! Fotografi e çastit me Elshanin dhe Nezirin [FOTO]
Artikulli tjetërMe ç’do kusht synohet transferimi i tij…..