Samuel Castillejo shitet në fund të sezonit.

Spanjolli gjatë këtij sezoni ka luajtur në 24 ndeshje dhe ka shënuar vetëm një gol në kampionat dhe dy në Europa League, por është shumë larg pritshmërive të rossonerëve që nuk ta mbajnë më, përcjell Korneri.net

26-vjeçari po flitet se po rikthehet në Spanjë gjatë verës, kurse Valencia dhe Sevilla kanë shfaqur interesim të madh për të. Milan për kartonin e Castillejo kërkon 10 milionë euro. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here