Ish-trajneri i Milanit aktualisht trajner i Torinos, Sinisa Mihajlovic, ka komplimentuar Carlos Baccan dhe Gigi Donnarumman me paraqitjet e tyre dje në kuadër të xhiros së parë, ku Milan mposhti Torinon me rezultat 3-2.

“Bacca dhe Donnarumma ishin fantastik, ata treguan nivel të lartë të profesionalizmit, duke i dhuruar skuadrës fitoren e parë në start të Serie A. Unë nuk mund të them asgjë tjetër përpos që i komplimentojë që të dy”, tha Mihajlovic.

Artikulli paraprakUdinese, “shpëtimi” i Mario Balotellit
Artikulli tjetërNuk ishte ashtu siç dukej nga kamerat