Tashmë është zyrtare: Napoli do të marrë pjesë në Audi Cup 2017. Lajmi është zyrtarizuar nga klubi italian të cilët kanë njoftuar se do të jenë pjesë e këtij trofeu miqësor e cila do të zhvillohet më 1 dhe 2 gusht në Mynih të Gjermanisë.

Ekipi i Maurizio Sarri do të përballet me Atletico Madridin në gjysmëfinale, ndërsa në krahun tjetër Bajerni do të luajë kundër Liverpoolit.

Artikulli paraprakMayweather rikthehet në ring
Artikulli tjetërKina u jep fund shpenzimeve të “çmendura”