Anësori i Kosovës, Bernard Berisha, ka përçuar një mesazh te lojtarët dhe tifozët e Kosovës para ndeshjes me Islandën.

Berisha në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ka bërë thirrje për bashkim të të gjitha palëve për këtë ndeshje, duke shkruar se bashkë ia dalim.

“Bashkë ia dalim”, ka shkruar Berisha në mbishkrimin e fotografisë.

Artikulli paraprakPremtimi plot epsh i tifozes seksi të Kombëtares: Nëse fitojmë sot do …
Artikulli tjetërTelashet e Islandës pak para ndeshjës ndaj Kosovës