Sipas mediave britanike, Antonio Conte është shumë i pakënaqur me drejtuesit e Chelsea, që kanë dështuar të sjellin në ‘Stamford Bridge’ Romelu Lukakun dhe Tiemoue Bakayokon, së paku deri më tani.

Ajo që më së shumti shqetëson Conten, janë intervenimet që kanë bërë në tregun e transferimeve Manchester United dhe Manchester City./Korneri.net.

Artikulli paraprakKlubi portugez – Ronaldo-s: Bir, është vonë, kthehu në shtëpi
Artikulli tjetërPepe – PSG, ky është lajmi i fundit….