Ledian Memushaj pas ndeshjes ka ndier keqardhje për humbjen dhe ka thënë se në këtë ndeshje mund të bënim më shumë.

“Patëm disa raste në pjesën e parë. Pjesën e dytë patëm vështirësi. Besoj se kemi bërë një ndeshje të mirë. Ishte një ndeshje speciale se jam rritur në Itali. Me erdhi keq për tifozët, pro dua ti falënderoj se më akne dërguar një zarf me dedikim. Dua ti falënderoj me gjithë zemër” -ka thënë Memushaj pas ndeshjes.

Artikulli paraprakNdeshja me Kosovën, befason me deklaratat e tij trajneri i Islandës
Artikulli tjetërHumbja me Italinë, De Biasi: Ja arsyet pse humbëm…