Ledian Memushaj u ka kërkuar falje të gjithëve se klubi ra në Serinë B dhe ka thënë se aktualisht nuk e ka ndërmend të largohet.

“Kemi dhënë maksimumin, duam t’i kërkojmë falje të gjithëve”, ka thënë Memushaj për Pescarasport24.it.

“Gabimi më i madh? Nuk është vetëm një. Është faji i të gjithëve ky sezon, kemi dështuar të gjithë”.

“Unë do të qëndroj, por duhet të shikojmë se si janë kushtet”, ka shtuar ai./Korneri.net.

Artikulli paraprakFiorentina e kërkon trajnerin kampion në Premier League
Artikulli tjetërMustafi e bën “shqiptar” Mesut Ozilin [FOTO]