Burime të mediave spanjolle brenda gjigantit spanjoll Barcelona, kanë sekretin e klubit sa i përket trajnerit të ri të ekipit.

Gjithmonë sipas mediave spanjolle, Luis Enrique do të largohet nga drejtimi i skuadrës në fund të këtij ediconi dhe vendin e tij do ta zë trajneri fantastik italian i Juventusit, Massimiliano Allegri./Korneri.net.

Artikulli paraprakAncelotti: Duhet ta mposhtim Mainz-in për tu “shëruar” në shpirt….
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Feronikeli – Hajvalia